KakUaFaq.ru

Мессі переписує історію: 5 голів в одному матчі лч

У переддень 8 березня в матчі Лізі чемпіонів між Барселоною і Байєром, який завершився з рахунком 7-1 Мессі вдалося зробити неможливе - забити п`ять голів в ворота Бернда Лено. Ця подія стала історичною в світовому футболі.

До цього тільки обраним вдавалося зробити покер на поле в ліга чемпіонів 2012. Нагадаю, в 1992 році ван Бастен в складі Мілана феєрично забив 4 голи в сітку Гетеборг. У 2000 році його надбання повторив Сімоне Інзагі, в матчі Лаціо - Марсель (загальний рахунок 5: 1).

Сам Ліонель також переходив через планку чотирьох голів, 6 квітня в матчі проти лондонського Арсеналу, і ось сьогодні, 7 березня він перевершив самого себе. На 25, 42, 49, 58 хвилині Мессі без шансів для голкіпера поклав м`яч в сітку воріт. Але 84 хвилина стала знаменною, через штрафний Мессі фантастично закрутив м`яч в нижній кут воріт, ніж в черговий раз записав своє ім`я в історію світового футболу.

Тепер нам залишається тільки чекати на нові рекорди короля Лео. Думаю довго чекати не привидітися.